Teplovodné krby

Kúrenie krbom

ORPEX ŠTÚDIO THERMIKA  realizuje kompletnú dodávku a montáž /rekonštrukciu/ teplovzdušných, akumulačných a teplovodných krbov.

Kúrenie krbom - teplovzdušné, akumulačné alebo teplovodné?

Na túto otázku neexistuje univerzálna odpoveď. Pri bezplatnej obhliadke Vám radi  navrhneme riešenie optimálne pre Váš dom, ktoré vieme zrealizovať od začiatku stavby krbu cez montáž vykurovacej a solárnej techniky až po spustenie sytému do prevádzky. V našej ponuke sú systémy od popredných európskych výrobcov no realizujeme aj neštandartné atypické riešenia podľa požiadaviek zákazníka.

Vykurovanie obytného priestoru moderným krbom je v súčasnosti veľkým trendom. V úsilí o maximálne zníženie výdajov na vykurovanie a ohrev TÚV v kombináci s priemným pocitom kontaktu s otvoreným ohňom vo vašom domove. Zakúrenie krbu je malým rituálom a duševným uvoľením po celodennom pracovnom nasadení. Krb si vyžaduje chvílu vásho času na vyčistenie, nachystanie triesok a dreva a zapálenie ohňa. Kde si dokážete že ste ešte stále homosapiens ktorý ako jediný ovláda silu ohňa. Odmenou Vám bude nie len pocit tepla rodinného krbu ale hlavne úspora výdavkov na vykurovanie a ochrana životného prostredia. Krb je tiež dominantným architektonickým prvkom v obytnom priestore a tak ovplyvňuje ďalšie bytové zariadenie a doplnky v jeho okolí. Preto správny vyber dizajnu a technických parametrov Vášho budúceho krbu prekonzultujte s odborníkmi.